Czym pracujemy w ramach serwisu kanalizacyjnego - Przepychanie, udrażnianie i czyszczenie instalacji rur kanalizacyjnych WUKO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Czym pracujemy w ramach serwisu kanalizacyjnego

Skuteczność i jakość pracy oprócz doświadczenia i fachowości hydraulika, zależy także od narzędzi, jakimi dysponuje.
W naszej firmie stosujemy holenderskie maszyny WUKO RIONED o wysokich parametrach pracy, z wężami ciśnieniowymi o różnych grubościach, pełnej gamie głowic przebijających i czyszczących oraz radiowym sterowaniem pilotem. Jesteśmy w stanie pracować nawet kilkanascie metrów od samochodu i sterować maszyną bezprzewodowo.
Sprężyny mechaniczne, które stosujemy od lat, to maszyny RIDGID o zróżnicowanych grubościach spiral i końcówek. Stosujemy zawsze pełne wyposażenie, dzięki czemu nie grozi uszkodzenie, a nawet zabrudzenie Państwa wnętrz podczas pracy. Niektóre firmy nawet na swoich stronach prezentują pracę maszyną bez węży ochronnych, przez co sprężyna kręcona elektrycznie leży na podłodze bez żadnego zabezpieczenia. Jest to oznaka zaniedbania lub braku jakiejkolwiek fachowości. niedopuszczalne jest też wprowadzanie spiral bezpośrednio przez WC, co uszkadza trwale szkliwo.

Zapraszamy do kontaktu: 692 258 760


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego