Dlaczego nasza firma - Przepychanie, udrażnianie i czyszczenie instalacji rur kanalizacyjnych WUKO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Dlaczego nasza firma

Dojeżdżamy z dwóch lokalizacji: ul. Kobielska, Praga Południe, Warszawa i ul. Leśna, Piaseczno. Dzięki temu możemy zaoferować krótki czas realizacji w każdym z miejsc Warszawy i okolic. W czasie, gdy mamy bardzo dużą ilość zleceń ten czas może się wydłużyć, lecz jest to najczęściej ten sam dzień. Dziś dzwonisz- dziś jesteśmy.

Zamawianie usługi jest proste i szybkie. Wystarczy telefon na numer 692 258 760 i informacja, gdzie mamy przyjechać. Każdy samochód posiada maszynę WUKO i sprężyny elektryczne niezbędne do różnych prac. Nie musicie Państwo znać szczegółów technicznych Waszej kanalizacji. Jeśli potrzebne jest, wynikłe z wymogów formalnych, zlecenie pisemne- prosimy także o telefon, wstępne umówienie daty i terminu usługi, wkażemy dane do zlecenia.

Bezpłatny dojazd w Warszawie i okolicach. Nie doliczamy dodatkowych kosztów za dojazd w miejsca wskazane w zakładce Obszar działania.

Stosujemy tylko sprawdzone technologie. Pracujemy maszynami RIONED i RIDGID. Więcej w zakładce: Czym pracujemy.

A ponadto: płatność gotówką lub przelewem, każdy samochód kompleksowo wyposażony, bezpośredni kontakt do osoby wykonującej zlecenie, bezpłatne doradztwo techniczne, staranność i ostrożne prace w każdych wnętrzach.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego