Przepychanie kanalizacji i rur kanalizacyjnych - Przepychanie, udrażnianie i czyszczenie instalacji rur kanalizacyjnych WUKO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Przepychanie kanalizacji i rur kanalizacyjnych

Usługi przepychania kanalizacji wykonujemy w zależności od potrzeb metodami:

  • mechaniczną za pomocą sprężyn elektrycznych,

  • wysokociśnieniową za pomocą maszyn WUKO.


Przepychanie, udrażnianie i czyszczenie metodą mechaniczną.
Instalację kanalizacyjną w tej metodzie czyścimy maszynami elektrycznymi z autoposuwem sprężyn z końcówkami czyszczącymi. Dobieramy grubość sprężyny do średnicy rur oraz końcówkę czyszczącą do rodzaju zatoru. Dzięki wysokim obrotom pracy spirali przepychanie przebiega skutecznie, a końcówka czyszczącą trwale udrażnia kanalizację. Nasze maszyny zawsze są używane z wężami ochronnymi i z pełną starannością, dzięki czemu nie zachodzi ryzyko uszkodzenia podłogi, mebli czy ścian. Gwarntujemy, że skuteczność tej metody wielokrotnie przewyższa przepychanie sprężyną ręczną.
Stosujemy tylko maszyny sprężynowe RIDGID, dbając o częste wymiany spiral i końcówek, dzięki czemu udrażnianie jest bezpieczne dla instalacji.
Stosowana głównie w instalacjach kanalizacyjnych wewnętrznych (podejścia zlewozmywakowe, łazienkowe, WC, piony, poziomy)

Maszyna do przetykania kanalizacji
Rodzaje końcówek do spiral
Końcówki na spirale

Przepychanie, udrażnianie i czyszczenie metodą ciśnieniową.
W tej metodzie czyszczenie rur kanalizacyjnych odbywa się za pomocą strumienia wody o bardzo dużym ciśnieniu rzędu 150-200 bar. Do instalacji wprowadza się wąż ciśnieniowy zakończony odpowiednią głowicą, która posiadając dysze skierowane do tyłu samoczynnie wciąga się w rurę, zaś dysze skierowane do przodu usuwają zatory i zanieczyszczenia. Woda pod ciśnieniem tłoczona jest pompą z maszyny WUKO zamontowanej na samochodzie. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu nie ma ryzyka zalania budynku, ponieważ zator i ścieki spływają wprost do kanalizacji lub szamba. Do przepychania używamy najczęściej maszyn WUKO zamontowanych na samochodach dostawczych, które posiadają ciśnienie robocze identyczne jak duże samochody i pozwalają na zaproponowanie dużo niższej ceny za usługi. Udrażnianie i czyszczenie kanalizacji w tej metodzie jest bardzo skuteczne i stosowane najczęściej przy kłopotach z instalacją zewnętrzną: odprowadzenia kanalizacji z budynku do szamba lub ulicy, instalacje deszczowe, kolektory uliczne, przykanaliki.
Przy wyborze firmy proszę zwrócić uwagę na parametry sprzętu, jakie oferuje. Oprócz ciśnienia jakie generuje maszyna bardzo ważny jest ilość wody jaką tłoczy na minutę. Do profesjonalnego wykonania prac musi to być co najmniej 65-70 litrów na minutę.


Na więcej pytań z przyjemnością odpowiemy: 692 258 760.


Zlecenia w godzinach 6-22: 692 258 760

WUKO Warszawa Piaseczno okolice Warszawy
 
Praca węża WUKO
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego